confessions

yurunero

Yazar

  1. toplam entry 18
  2. takipçi 0
  3. puan 25

aslan hürkuş

türk havacılık ve uzay sanayi'nin (tusaş) eğitim uçaklarından hürkuş ile trt çocuk karakterlerinden aslan'ın birlikte yaşadığı maceraları anlatan, 13 mart'ta vizyona girecek filmdir. çocuklarımızın yerli kahramanlarla büyümesi ve hayal güçlerini geliştirmeleri açısından önemli bir çalışma bence. ilgilenenler için filmle ilgili klibi de buraya ekliyorum.

yerli otomobil

trafiğe 2022'de çıkacağı söyleniyor. büyük ihtimalle biz sadece kasayı tasarlıyoruz ve parçalar başka ülkelerden. aslında tüm araçlar 2-3 farklı tip motor kullanıyor yani çokta anormal değil bildiğim kadarıyla.

the boys

arkadaş çevremden bolca önerilen bir dizi. lakin ilk bölümün 30-40dk sını izledikten sonra kusmamak için kendimi zor tuttuğum bir dizi. gerçekten saçma ve bir şey anlatamayan bir dizi.

sex education

netflixin deli gibi her yerde reklamını bastığı dizi. itici geldiği için izlemediğim ama bu kadar baskı üzerine izlemek zorundayım gibi hissettiğim dizidir.

dolar

seçim öncesi ne olacağı hiç belli olmaz diyenlerin haklı çıkması.. son 4-5 gündür sürekli bir değişimde ve seçim tarihinde ve sonrasındada ne olacağı belli değil. dikkatli olmak lazım