confessions
  1. toplam entry 116145
  2. takipçi 66
  3. puan 281319

kadir mısıroğlu

iki gün önce yogun bakima alinmisti ama son durumunu bilmiyorum. eğer ölmüşse lütfen haber verin. ya da vermeyin, ölmesi de yeter. gereksiz oksijen israfindan bir nebze olsun kurtulmuş olur dunya.

google search console

bir webmaster icin yahut bir seo uzmani icin olmazsa olmaz google şeysi. google webmaster tools ile aynı seydir aslinda. icerisinden sitemap falan yollarsiniz, sitenize verilen baglantilari inceler ona gore onlemler alirsiniz, daha neler neler.

fatih mehmet maçoğlu

ovacık belediye baskani oldu, ardindan ovacik'da toplu tasima ucretsiz hale geldi. suyun fiyati 50 kurusa dustu. yetinmedi kadinlari yonetimin her kademesine yerlestirdi. belediyeye ait arazileri ekim alani olarak belirledi ve üretimleri halk ile birlikte yapti. üretilenlerle ogrencilere burs verdi daha buna benzer onlarca şahane şeyi hayata gecirdi. 31 mart yerel secimlerinde de tunceli'ye belediye baskani oldu, chp'yi gecti, hdp'yi gecti, akp'yi gecti.

ovacik basarisini tunceli'de de gerceklestirmesi cok yuksek ihtimal. umarim bu adamin yonetim modelini tüm türkiye örnek alir.

ak parti'nin seçimi iptal ettirmeye çalışması

seçimi komple olmasa bile istanbul'da yenilenmesini isteyeceklerini bugun acikladilar.

[url=http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-ak-parti-genel-baskan-yardimcisindan-onemli-aciklamalar-41177183][/url]

ysk'nin boyle tarihi bir rezalete ortaklik edebilecegini zannetmiyorum, ya da en azindan ümidim o yonde. ote yandan oldu da istanbul'a secim yenilendi. bu sefer imamoğlu yuzbinlerce oy farkla istanbul'un baskani olacaktir. reis bunu görmüyor mu anlamiyorum ki ben bu oyunu.

nöbet

Bölümler ilerledikçe daha güzel bir dizi halini alıyor. Gerçi bu dizide de tıpkı kurtlar vadisinde olduğu gibi iyiler hep galip kötüler hep perişan ama olsun. Bu şekilde de güzel.

şaşkın et

Şerifali civarında bulunan et restaurantı. Etleri muhteşem, servis de on numara. Dün gittik, bir küçük rakı, üzerine bir duble daha geldi, 1.5 kuzu tandır, üç çeşit meze, çaylar, bir büyük şalgam suyu, Meyve salatası, hepsi 260 TL tuttu. Başka yerde rahat 330/350 civarı tutardı bunlar. Şiddetle öneririm, bayıldım bu mekana . Bundan sonra kesin müdavimi oldum çıktım artık.
0 /