confessions

armour

Yazar

  1. toplam entry 2381
  2. takipçi 0
  3. puan 16293

sözlüğü kapatma kararı

sevgili sözlük insanları,
sözlüğün kapatılması söylentilerine açıklık getirmenin vakti geldi.
doğru duydunuz bilgi sözlüğü kapatıyoruz. hatta kapattık ama birden söyleyemedik telaş yapmayın diye, neyse. onun yerine bilgi ofset matbaacilik yay. inşaat san. tic. ltd. şti.’ni kurduk. artık çok farklı formatlarla ve canlı kağıtlar üzerinde yazılarımızı halka sunarak hizmet vereceğiz. önümüzdeki günlerde şimdiye kadar bilgi sözlük’de emeği geçmiş ve yazarlık görevini sürdürmekte olan arkadaşlara öncelikli katılma hakkı tanıyacağımız bir yazılı sınav gerçekleştireceğiz, bu sınavda başarılı olan adaylar ilk aşamayı geçmiş sayılacak ve daha sonrasında indy bey’in başkanlığını yapacağı kocaman bir komisyon karşısında sözlü mülakata tabi tutulacaklar. sözlü mülakatta da başarı sağlayan adaylar toplanarak üç haftalık bir kampa sokulacak. kamp hakkında bilgi vermiyoruz, diğer şeyler hakkında da detaylı bilgileri daha sonra vercez, hele bi o aşamaya gelin siz gerisi kolay. canım sıkıldı şimdi işimin başına dönmem lazım sonra yazarım devamını. gelişmelerden haber ederim sizi. by.

filmi çekilir diye kitap okumamak

cin ali serisini hala bekliyorum ben mesela.
en azında cin ali’nin atı, cin ali’nin topu, cin ali’nin topacı, cin ali’nin karagözlü kuzusu’nu bi seri çekselerdi bari. yıllarca yabancı kaldım usulca kaçtım cin ali muhabbeti açıldığında, çok zor.

aşık olunan kişiye kavuşamamak

kendi aşık olduğun kişiye kavuşmaya çalışacaksın zaten, başkasının aşık olduğu kişiye kavuşmayacaksın dostum derdin ne senin? kavuştuğun kişiye aşık olsana sen öylesi daha güzel, böyle mi yaşanır ayrılık acısı gözlerimden anla yeter sende unuttum hayalleri sende unuttum sevilmeyi bari sen unutma beni...

prizden çıkmayan fis

hiç moral bozmaya gerek yok. hemen elektrikli testereyi alıp fişin kabosunu kökünden kesin.

önemli not: elektrikli testereyi hemen kapatmayın çünkü elektrikli testerenin de fişi prizden çıkmayacağı için ona da küçük bir testere darbesi atmanız gerekecek.

metin özülkü

isterse yağmurlu havada amuda kalkıp takla atarken aynı zamanda ağzıyla kuş tutsun, boşuna. bütün bağlarımı kopardım geri dönüşü yok benim için artık.. bitti!

sözlükteki akp düşmanlığı

haksızlık edilmesin. lütfen. sadece sözlükle kısıtlayarak küçümsenmemelidir, çok daha geniş bi kesimi kapsayan bu mübarek duyguları vatanını milletini gerçekten seven her türk vatandaşı tadıyor olmalı, göz ardı edilmesin.

göğüs dekoltesi

sınırını bilen erkeklerde fena durmuyor. lakin göbek deliğine kadar düğmeleri açılmış gömleğin arasından çıkan, hele bi de tespih benzeri bi kolye takmıştır şimdi o ve o kolyenin içine gömüldüğü büklüm büklüm kılların, hani öyle ne bileyim of.. hiç olmasın böyle şeyler yaa..
0 /