uzaylı

0 /
independence
uzaydan geldigi du$unulen varlik.tokala$arak uredikleri du$unuluyor ya da ben salliyorum.ne olursa olsun bir gun bir $ekilde bir uzayli ile kar$ila$irsaniz "selam uzayli.biz dostuz.urkme." $eklinde elinizi uzatip tokala$maya cali$mamanizi oneririm.allah muhafaza ibne oluverirsiniz.
cekirdek
kankamin oldugunu dusundugum sey.galiba bizden aldigi bilgileri o yesil mahlukatlara yetistiriyo.yoksa bi insan hickimseyi kesinlikle kirmayip kendisi de yuzune kufur etsen nasil sallamaz.ama carpediemin dedigi gibi aci bi gercek var ortada hepimiz uzayliyiz.
imphotep
aklıma gelmese de "kesin milletin aklına gelmiştir" diyerekten mustafa topaloğlu isimini görebilir miyim diye soru uyandıran başlık
strahd
sonsuz olduğu mevzu bahis olan evrendeki canlılar tarafımızdan ikiye ayrılır; a) dünyalılar b) uzaylılar. yani biz ve bizim dışımızdakiler. nerdeyse yok sayılacak kadar az yer işgal ettiğimiz evrende böyle bir egosantrik davranışa girmemiz için açıklamalar olabilse de -türlerini biliyo muyuz ki kategorize edelim diyebilir biri çıkıp da mesela- biz de uzayda yaşamıyor muyuz zaten dedirten kelime. yerine bir başkası gelmelidir bence.
tamu
tanrıların arabaları adlı kitapta oldukça farklı şekilde tanıtılan varlıklar.
ayrıca şahsımın yaptığı bir tespit te bulunmaktadır:
bu adamlar bu kadar akıllı, üstün, zeki, yetenekli, teknoloji olarak çok ileride iseler neden dünya gibi boktan, geri kalmis bir gezegeni aralıksız olarak incelemektedirler.acaba onlar da bizim gibi, evrende bizden başka canlı var mı sorusunun cevabını mı aramaktadırlar?
merak içindeyim..
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol