duyurular

sözlük'te başgösteren reklamlar hk.

independence independence
Yeniden merhaba.
Malumunuz bundan yaklaşık 1/1,5 ay once sözlüğe yandex reklamları almış ve rusça dili ve edebiyatı konusunda gelişiminize katkıda bulunmuştuk. Daha sonra bu reklamların rahatsız edici ve içerikle zerre alakası olmayan reklamlar olduğunu anlayıp iptal etmiştik.

Ancak paraya olan köleliğimiz baki kalmış ve yeni çıkar yollar arayışına girmiştik. Bu arayışlarımız sonucunda bu sefer hem türkçe, hem de içeriğe uygun bir reklam platformu olan google adsense reklamları almayı uygun bulduk.

Bugün itibarı ile sözlükte google adsense reklmaları yayınlanmaya başladı. Eğer reklamlar sizi görsel anlamda rahatsız ediyorsa chrome adblock eklentisi kullanabilirsiniz. Reklamları sıfırlamakta üstüne yok bu eklentinin.

Covid-19 suz gunler dileklerimizle.
1

sözlük'te başgösteren reklamlar hk.

independence independence
Merhaba.
Ülke ekonomimizin şaha kalktığı şu günlerde paraya kulluk eden bizler, banka hesaplarımızın üzerine dolar üzerine euro katabilmek adına seneler sonra sözlük'e reklam almak zorunluluğu hissettik. Sözlüğün kimi giderlerini(arabamı üst modele taşımak, villama ek havuz yaptırabilmek vs.) karşılayabilmek adına aldığımız bu reklamlar sizi rahatsız edecek boyutta ise lütfen direkt olarak şikayette bulunun, yeterli çoğunluk sağlanınca(3 kişi kdar) reklamları yayından kaldırırım. Yahut bireysel olarak reklamlardan kurtulmak isterseniz chrome adguard eklentisi de kullanabilirsiniz. Harika iş görüyor.

Teşekkürler keyifli entryler.
1

bilgi sözlük yazar puan hesaplama sistemi

bigcoder bigcoder
bilgi sözlük yazarlarının puanlarının güncellenme sisteminde değişiklik yapıldı ;
puanlarınızın güncellenmesi için günlük en az bir defa profil sayfanızın ziyaret edilmesi gerekmektedir.
bu işlemi siz yapabileceğiniz gibi profil sayfanızı ziyaret eden herhangi bir kişi tarafından da yapılır.
1

bilgi sozluk reklam politikasi

independence independence
Merhaba.
Eski arkadaslarimiz bilir, yeni arkadaslarimizi da bu konuda bildilendirmek isterim.

Bilgi Sözlük hayli uzun zamandir reklamsiz bir sözlük sitesi olarak yoluna devam etmektedir. Bilgi Sözlük'ü reklamsiz olarak tutmak amacimiz "simdilik" sabittir.

Bilgi Sözlük sitesi giderlerini bagislardan ve http://bilgisozluk.net adresinde bulunan Google adsense reklamlarinin tiklanmalarindan karsilamaktadir. (aslinda her ay neredeyse tum masraflari kendi cebimizden karsilamaktayiz.)

Bilgi Sözlük'e destek olmak isteyen arkadaslarin iki secenegi var.

1- Bagis: Bilgi Sözlük'e destek amaci ile bagis yapmak isteyenler ozel mesaj yontemi ile bana ulasabilirler yahut iletisim bolumunden de mail atabilirler.

http://bilgisozluk.com/iletisim

2- http://bilgisozluk.net adresinde yerlesik bulunan google adsense reklamlarina gunde bir kere tiklayabilirler.

Bilgilendirme mesaji bitti. Tesekkurler.
1

bilgi sözlük v4 hk

independence independence
sevgili sozluk yazarlari.

cok da uzun olmayan bir ugras sonucunda bilgi sözlük v4'u gunahiyla sevabiyla eksigiyle fazlasiyla acmis bulunuyoruz.

sistemde gormus oldugunuz hatalari bizlere bildirmeniz, sistemi mukemmellestirebilmemiz adina onem tasimaktadir. memnuniyetinizi herkese, sikayetlerinizi kimseye bildirmezseniz seviniriz.

(bkz: bilgi sözlük v4)

tesekkurler.
1