uri geller

independence
israil kokenli telekinezi ustasi..celik kasiklari bukup teleferikleri yari yolda sadece bakarak durdurmasi ile meshurdur..ayrica
http://www.uri-geller.com/
adresinden daha detayli bilgi edinilebilir.

angelus
kaşık eğip bükmenin kendisine sağladığı maddi kazancın ötesinde dünya için ne tür bir faydası olduğunu hala daha açıklamamış olan bireydir kendisi. hayır bir tane faydası varsa eğer söylesin, muhakkak dini inançları zayıf birisi olarak hemen etkilenip tapacam kendisine. lakin yok efendim, söylemiyor.
cg
yaşayan en iyi mentalist ünvanlı, deli bakışlı adam.
yapabildiklerine çıplak gözle ve yakınen şahit biri olarak, bu adamı iyi izleyin derim.
deborah
düşünce de okuyormuş bu beyfendi.ben şu entry me çağırıyorum kendisini.o anladı yazmak istediklerimi.saygılar.
aysemayse
hakkında çekilen bir film de vardı kendisinin..çocukluğundan beri böyleymiş.. önündeki sırada oturan kızın ensesine bakarak kopya çeker, aynen geçirirmiş kendi kağıdına.
idiamin
hakkındaki belgesel izlendikten sonra daha saglıklı yorumlar yapılabilir diye dusunuyorum. kendisi dunyanın en buyuk madencilik şirketinin ortagıdır. helikopterle bir alanı dolasıp burayı kazın burda maden var diyerek nerden maden cıkarılabileceğini bularak bu ortaklıga dahil olmustur.

dunyanın en ciddi bilim adamları tarafından yetenekleri incelenmiş, kanserli hucreleri bile bulmuş fakat kendisi daha fazla denek olmak istemediği için bu çalışmaları yarım bırakmıştır.

cocukluk arkadaslarının anlattıkları da bu yeteneklerinin daha kucucuk bir cocukken farkında oldugunu kanıtlar niteliktedir.

askerde de gozleri kapalı olarak ucakların arasında bir arabayı son sürat kullanmıstır. arabada arkasında oturan kişi gozlerini yoldan ayırdıgı an tekrar yola bak yolu goremiyorum demiştir.

su sıralar juri uyeliği yaptıgı program ne kadar kolpaysa kendisi de o kadar muthiş yeteneklere sahiptir.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol