pegasus airlines

0 /
independence
cagri merkezlerinin numarasi 0888 228 1212 ve gsm operatorlerinde bu numaranin aranmasi hat sahibinin iznine bagli cunku dakikasi 1,5tl. yani pegasus airlines nasil ki ucakta ictiginiz sudan bile para aliyor, cagri merkezini aradiginiz zaman da size faturadan yasliyor bildigin.
independence
bir zamanlar cok ucardim ben bu firma ile. basligin en basindan baslayip sonuna kadar okudugunuz zaman, ilk acildigi zaman ile bugune kadar olan keskin kalite ve fiyat farkini cok net sekilde gozlemleyebilirsiniz.
herkonudafikrimvar
Her şeyi o kadar dandik ki bileti bile 2. Sınıf kagida basiyorlar. Insan ucagin malzemesinden calmislar midir diye suphe ediyor. Ayrica acil cikis rahat koltuk check in bile parali.

Sallama cay ictim 8 TL.
malibucola
dolmuşculuk ilkelerini belirlemiş havayolu firması. herkes kendi başının çaresine baksın kafasında hostesleri var, neredeyse kalk yemeğini kendin al diyecekler.

en son yurtdışı uçuşum sırasında tam arka çaprazımda kör kütük sarhoş yabancı bir adam vardı. bir süre sonra beklenen oldu, adam midesinde ne var ne yok çıkarttı. defalarca geçen hosteslerin hiçbiri umursamadığı gibi, adam kendi kendine yere peçeteler serdi, temizlemeye çalıştı, tam rezalet. en sonunda biri de "sarhoşsunuz değil mi, anladım ben, bir yüzünüzü yıkayın bari" deyip gitti.

eh uçuş etraftakilerin de burnundan geldi tabi, tahmin edersiniz. hemen arkanız resmen çöplüğe dönmüş kimsenin tınladığı yok. "rahatsız olduysanız başka koltuğa geçin." dediler de, hangi birimiz uzaklaşacağız oradan kıç kadar uçakta?

üstelik bileti ucuza getirdim diye sevinirken, uçuş sırasında aldığınız her şey paralı olduğu için neredeyse astarı yüzünü aşıyor.

tüm bunların yanında asla bir daha tercih etmem diyebileceğim bir olay yaşamadım. tüm firmalarda havaalanı yoğunluğu sebebiyle olan kısa süreli rötarlar elbette yaşanıyor fakat yapacak bir şey yok.
ayrıca uçuş ve iniş sırasında da sıkıntılı bir süreç yaşadığımı hatırlamıyorum.
fakat son olarak arada çok ciddi fiyat farkı yoksa başka firmaları da değerlendirmekte fayda var çünkü gerçekten fiyat, bilete ödediğinizle kalmıyor.
goshenit
ne kadar ruh hastası hostes varsa bu firmada... bir keresinde bir yolcuya bir fırça attı ki uçak sarsıldı resmen. yolcunun yerinde olsam parçalardım da adam mazbut bişeydi. öyle işte.
scalet
tuvaleti paralı 5 tl . ayrıca musteri hizmetleri de parali. yakında uçağa ayakbasti parası alacaklar utanmasalar.
hittheroad2timesjack
sürekli çalışanlarından biriyle kavgalı olduğum hava yolu şirketi kendisi. ona rağmen kullanıyor muyum? evet maalesef kullanıyorum. kullanmak zorunda kalıyorum. ama bak eyy yüce pegasus her şeyi geçtim, uçakların durumunu, hizmeti, servisi her şeyi geçtim, yeminle bilet almaya korkuyorum. bilet almamın akabinde günlük ortalama üç spam maili ile oynuyorsunuz. ya zaten işimiz düşüyor ve bilet almak zorunda kalıyoruz. ama niye bu kadar spam niye?
independence
turk sivil havacilik tarihinin en buyuk sipari$ini veren firma. 75 i kesin 25 i opsiyonlu olmak uzere 100 adet airbus a320 ucagi filolarina katmak icin sipari$ini vermi$ler.
hittheroad2timesjack
müşteriyi mal, havaalanlarını ardiye olarak gören bir havayolu şirketidir.

yapmayın 50 lira, 100 lira daha fazla verin insan sınıfından kopmayın. insanın türü gereği unutkanlık adında istemsiz bir davranışı vardır ki çoğu kişi bunu normal olarak hayatında yapar. bu şirket doğal insan davranışlarını bilmediği için iç hat uçuşlarında (çoğunda) uçak kontrolü yapmaz. yani a şehrinden b şehrine uçtuğunuzda siz uçaktan indikten sonra acaba sevgili yolcularımız bir şey unutmuş mu ya da şu koltuk kafalıklarını bir değiştirelim yıkananı var, yok ya da şu uçağa bir süpürge tutalım gibi davranış gerçekleştirmezler. siz indikten sonra vapur hatlarında olduğu gibi iç hatlar kapısı açılıp derhal yeni yolcu alımı yapılır. ha bunu biliyorum, gördüm ayrıca araştırdım çelebi dir şahidim.

sonra malum problemden dolayı müşteri hizmetlerini ararsanız da olmaz. ancak şirketin üst kademelerinden birini bulup derdinizi anlatmanız lazım ki size yardımcı olsunlar. büyüksün pegasus.nickten yana sansim yok
"türkiye’de havacılığı biz başlatmadık ama biz geliştirdik" sloganı son zamanların en güzel sloganlarından biri. yarın beyazıt meydanı’nda cuma namazı çıkışı bu sloganı atmaya başlayacam.
independence
yeni bir kampanyaya girmi$ler. biletini internet sitelerinden alan 250 bin ki$i 1 aralik 2010 / 31 mart 2011 tarihleri arasinda yurticinde yapacaklari tum direk seferlerde vergiler de dahil olmak uzere 35.99 liradan ucacaklarmi$. 4 ayda 250 bin yolcu demek, internetten her bilet alanin 35.99 liradan ucacagi anlamini ta$iyor muhtemelen zira ayda 62.500 yolcu ta$imasi gerekiyor ki bir havayolu $irketi icin bu rakam muazzam bir rakamdir. gunde 2000 ki$iden fazla yolcu ta$iyacaksin yurtici seyahatlerde, boru degil.
independence
her gun istisnasiz mail yolluyorlar kimi sebeplerle, okumadan siliyorum. yapmasinlar oyle, koskoca havayolu firmasi spam mail yolluyor hey allahim.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol