öykü serter

0 /
goretomb
hem kokos hem ruku$ hem cici olabilme yetenegine sahip yegane sunucudur.ayni zamanda fena yuzermi$ bir suru madalyasi varmi$.
pinkcat
hem gusel(ama burnu estetikli) hem akilli hatun kisi.kendisini en cok sportmen kisiliginden ve hazircevapligindan oturu takdir etmisimdir.bu boyle zayif degildi eskiden,5te5 yillarinda falan daha bir balik eti kivamindaydi,demek sonradan olumune rejim yaparak zayiflamis.
xerxes
bilmiş tavırlarıyla dikkat çeken bir sunucu kız. bbg, 5te 5, akademi türkiye gibi abidik gubidik programları sunmuştur. zannedersem kargo grubunun solistinin yavuklusudur. başka bir numarasını da görmedim...
alexis will survive
annesi ankara ümitköy de oturan, oturduğu ev tam karşımızda olan, dolayısıyla sürkli karşılaşıp ’meraappaaa’laştığımız şahsiyet. boyu çok kısa.
dccl
komşununn pitbull cinsi köpeğinin saldırısına uğramış olan ve ciddi şekilde yaralanmış olan benim hala 5 de 5 ile hatırlamak istediğim güzellik abidesi spiker.
goetica
pitbull saldırmı$ bu hanım kızımıza tutmu$ çenesinden açmı$ ağzını bacağını kurtarmı$, bu derece gözüpek bir arkada$ımız.

http://kelebek.hurriyet.com.tr/magazin/6903303.asp?gid=180

(bkz: ziyaaa)
apsu
bbg ye yarışmacı olarak katılmak istediği için görüşmlere giden bbg ekibinin sen yarışmaya katılma gel bu programın sunuculuğunu yap diye teklif edilen hazırcevap kişi.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol