opera

0 /
alkazar
eurovision tarihinin en kotu sarkisi secilmis cetin alp sarkisi olup kendisi sarkiyi bestecinin zoruyla okudugunu belirtmistir.
independence
eurovision tarihinin en muhte$em eseri.sadece turkiye`de degil ustelik.tum dunyada.kiymeti bilinemedi o ayri.o yari$ma marsta yapilacakti ki gorun siz o zaman galaksiler arasi birinci geliyor muyduk gelmiyor muyduk.fazla geldi dunyaya o muhte$em eser.
reddy
eurovision organizasyonunun resmi web sitesinde eurovision tarihinin en kotu 5 sarkisi arasinda gosterilen,cetin alp tarafindan seslendirilmis olan basyapit(!). ancak buradaki sorumlu sadece cetin alp degildir.sertab’in 1. olmasinin ardindan kendisiyle yapilan roportajda sarkiyi trt’nin sectigini,soz ve yazarinin baskasi oldugunu,kendisinin sadece sarkiyi okudugunu ancak buyuk basarisizligin ardindan tum diger sorumlularin ortadan kayboldugunu ve hedef tahtasinin kendisi oldugunu anlatmistir.genc yasinda aramizdan ayrilmasini "opera" sayesinde sahip oldugu kotu sohrete bagliyorum,zira annesi de cetin alp’in olumunun ardindan "oglumun hayatini kararttilar" aciklamasini yapmistir.
igoriyan
opera miniyi yuklediginiz bir 3230 yada 6600 ile internette cok hızlı ve sorunsuz şekilde dolaşa bileceginiz hatta bu entry de onun sayesinde rahatlıkla girebileceginiz cep telefonları icin urettıgi surper browserlarla akılda kalan sirket.
kuzux
benim evde kullandığım web tarayıcı.baya alışkanlık yaptı internet explorer kullanırken bile bir sürü şeye mouse 3 le tıklıyom yeni pencerede açılsın diye
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol