mansur yavaş

0 /
esrakesh
beypazarı halkının cok sevdigi insan. gerci kendisini takdir etmemek elde degil. beypazarının tarihi ve turistik dokusunu korumak icin elinden geleni yapmakla kalmayıp yore halkını da bu konuda bilinclendirmis ve tesvik etmistir.
independence
diger belediye ba$kani adaylarina nazaran daha guven verici bir konu$ma tarzi, daha samimi bir cehresi var sanki. kendisini ilk defa bugun gordum, bugun izliyorum ama bende guven sagladi bir nebze. seyircilerden bir tanesi "beypazari belediyesinin $u kadar borcu var deniliyor?" dedi, adam duraksamaksizin "evet var, kabul ediyorum" dedi. bu adam kazansin belediye ba$kanligini.
heddodepaso
siyasi görüşünü bir kenara bırakıp sadece hizmetlerinden ve projelerinden bahsetmesine rağmen, karşısındaki üniversite öğrencileri sürekli sağ şöyle sol böyle tarzında sorular sorarak, ülkemizde insanlarımızın yerel seçimlere bakış açısını anlamamızı sağlamıştır.
independence
seviyorum bu adami, hakkatten seviyorum ama secimlerde hemen hemen hic $ansi yok gibi.

melih gokcek’in falan mitinglerinde onbinlerce insan varken bu adamin mitinginde onlarca ki$i var, onlari da seyyar saticilar olu$turuyor. sonup yoklup kaybolacak ya, ben ona yanarim.
heddodepaso
gazete haberlerine göre partisinin ankaradaki seçim afişlerinin hiçbirinde resmi olmayan belediye başkanı adayı. mhp sadece bahçeli ve sandık resimleri kullanıyormuş.
aello
mhpnin belediye başkan adayıdır,
kendisine ait reklam panolarnın ancak kavşaklara konduğunda işe yarayacağını düşünmekteyim. hani insanlar, adını gördüğünde yavaşlar da, fazladan "dur!", "yavaş!" gibi tabelalara gerek kalmaz, belediyeye de boşu boşuna masraf çıkmaz.
tria
melih gökçek’i seçimlerde tek zorlayacak adaydır ki bu sıralar gökçek iyice panikleyip sağa sola saldırma moduna geçmiştir.
independence
ankara icin tek favorimdi. sakin sakin konu$ur, hakaret etmez, iftira atmaz, sessiz sakin bugune degin yapmi$ oldugu icraatlari anlatir, insanda samimi bir hava uyandirir, guven telkin ederdi.

yazik oldu.

ankara’da ki secimlerin iptalini rica ediyorum ysk’dan. mansur yava$’i secsinler, guzel olsun ankara.
independence
chp tarafindan ankara buyuk sehir belediye baskani adayi olarak aciklanmasi neredeyse kesinle$mi$. bugun kemal kilicdaroglu tarafindan aciklanmasi bekleniyor.
independence
chp’nin ankara buyuksehir belediye ba$kan adayligi parti meclisinde de kabul edilerek resmen aciklandi;

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25421765.asp
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol