anadolu jet

0 /
tria
thy firmasına ait olmasına rağmen kesinlikle aynı prosedürü uygulamayan, 45 dk’lık check in süresini kafalarına göre 1 saate cıkarıp sizin uçağı kacırmanızı sağlayabilecek lakayıt firmadır.
pi uc olsun hocam
şu anda kendisini test etmek üzere esenboğa 106 numaralı salonda oturuyorum bakalım nasıl bir şirket. ucuz olması sebebiyle tercih ettik ama şimdiden 20 dakikalık gecikmeyle işlerimi tepetaklak etti hayırlısı...
pi uc olsun hocam
anadolu jeti test ettik onaylayamadık efenim.bi kere hostesleri çirkin ha diyebilirsiniz ki ne kadar para o kadar güzellik ama bu kadarı da fazla yahu. genel olarak gecikme ve çirkinlik sorunu haricinde bir kusur bulamadım. uçuş iyiydi de konuş o kadar iyi olmadı bir de o var tabi. pilotcum sağ olsun kola şişesi yuvarlar gibi tangır tungur indirdi ama en azından tek parça halinde indik.
greyfurt
koca popolu thy hosteslerinden hiçte azımsanmayacak estetikte olan, daha da önemlisi hizmet kalitesi açısından hiç bir eksiğini göremediğim hostes popülasyonudur.
evet sabır gerektiren bazı durumlarda salyalar akıtarak "hadi be ordan" tarzı arka sokak dişi insanı rolleri patlak verebilmektedir bazen ama sonuçta daha formdadırlar, daha az endüstriyel ve daha doğaldırlar.

hayır şimdi yazmaya devam edeceğim ama er kişiler kötü olacak, bu kadarı yeter sanırsam. (bende kendime mukayyet olmalıyım)

tenks for fılaying anadolu jet...
pi uc olsun hocam
ayrıca anadolu jet bence thy nin insanları kazıklama da bulduğu yeni yöntem benimle aynı uçakta thy ile uçacağını sanıp 200 küsür lira verenler vardı.
independence
dikkat ediyorum da, her havayolu firmasindan daha pahaliya ucuyorlar. thy’nin 3 mayis 2010 tarihinde 89 liraya uctugu yer pegasusda 50.99 lira ama anadolu jette 130 lira. ozelligi neyse artik.
sierra
jetgenç diye bir uygulaması var bu şirketin ve gerçekten de çok çok ucuza uçuyorlar hatta birikim kampanyasına katılırsanız bedava bile uçabiliyorsunuz.

http://www.jetgenc.net/jetgenc/campaign.aspx
independence
hic bir $ekilde onermem bu firmayi.

thy’den bodrum’dan istanbul’a bilet aldim ama gotumu yerinden kaldiramamam sebebi ile ucagi kacirdim. sagolsunlar bir dahaki ucaga bindirdiler beni hem de almalari gereken %30 luk cezayi almaksizin. bir sonraki ucakta da hic yer yoktu ama benim yeri gogu inletmem ve "ak$am ameliyatim var muhakkak istanbul da olmaliyim" yalanlarimi yemelerinden olsa gerek yedeklerden falan bir $ekilde yer ayarlandi $ahsima ve ucaga ilk olarak ben bindim hatta.

neyse buraya kadar super her $ey;

sonra ogrendim ki beni bindirdikleri ucak anadolu jet’e ait. e ne guzel dedim, bir de bunla ucalim bakalim olayi nedir.

olayi nedir hemen izah edeyim sizlere;

oncelikle belediye otobuslerinin bile hol kisminda bulunan zemini(ki ucakta bu zemin hali gibi bir $ey oluyor) kesinlikle daha temizdir. hostestelerin nezaketlerine diyecegim yok, cirkinliklerine diyecegim cok. yahu biraz eli yuzu duzgun, hadi hepsini gectim beli ince birilerini bulun. daracik holden yuruyen kocaman gotlu hosteslerin her geci$inde gotleri omuzba$ima degiyor, huylaniyorum.

ucakta ikram sifir. turk hava yollarinda envayi ce$it icecek ve birbirinden enfes salatalar sandivicler varken, anadolu jet’in ikramlarinda sadece $unlar var;

cay, su, minicik bir sandvic ya da top kek.

hostesi cagirdim, neden boyle bu ikramlar dedim, "anadolu jet boyle beyefendi" dedi bana. anadolu sensin jet sana girsin diyesim geldi ama havadaydik, gotum yemedi oyle bir $ey soylemeye.

ucaklari kucuk, boeing 737-700 yahut 737-800 ile ucuruyorlar, gonul airbus istiyor ama olmuyor.

nihayetinde eger cok zaruri bir durum yoksa siktir edin , binmeyin bu firmanin ucaklarina. 1 saatlik kafadan rotari bahse konu dahi etmedim farkindaysaniz.
independence
inanmasi guc belki ama az once bu firmadan istanbu izmir arasi 29 liraya ucak bileti aldim. gerci vergileri de dahil edince 59 lira tuttu ama yine de super olay.
independence
thy’in elinde ne kadar iskartaya cikacak ucak varsa sanirim anadolu jet’e vermi$ler zira son bindigim ucagin koltuklarinin kol koyma yerleri falan hepten kirikti. thy airbus’lara geci$ yaparken elindeki boeing 737-800 leri de anadolu jet’e kakalami$ besbelli.
john maynard keynes
ilk kez 5 gun once adana’ya gitmek icin kullandigim havayolu oldu, donusumu de thy ile yaptim. ikisi arasindaki fark thy salata ve 1 parca kek fazladan verirken anadolu jet sadece sandvic vermistir. bu kadar iste!
independence
kimi seferlerde belki farkina varilamaz ama esasen thy butun kulustur ucaklarini(ba$ta b737-800 ler olmak uzere) anadolu jet’de kullanima sunmu$tur. 2 kere seyahat etmek zorunda kaldim anadolu jet ile, ikisinde de koltuklarda kirilmi$ yerlerde bantlar falan vardi.
independence
$u $ekilde bir reklamlari var;

http://www.facebook.com/video/video.php?v=450083821750

reklamda da izleyeceginiz uzere misafirine salata meyve suyu falan vermi$ hostes ablamiz, oysa anadolu jet’te en azindan ic seferlerde su ve topkekten ba$ka ikram bulunmamaktadir, diger ikramlar tamami ile ucretlidir. ke$ke bundan da bahsetselermi$.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol