confessions

herkonudafikrimvar

- Yazar -

  1. toplam entry 1240
  2. takipçi 11
  3. puan 27774

bilinç

herkonudafikrimvar
Insan beynindeki nöronlarin ve etkileşimlerinin bir haritasini cikartip bilgisayar ortamina yukledigimiz zaman bilincimizi sanal aleme aktarmayi basarabilegiz. O zaman gereksiz ilkel bedenimizden kurtulacagiz. Zaten bizi biz yapan şey bilincimiz. Bedeninin aldigini zannettigin tum duygu ve zevkleri beynimiz yaşatiyor. örneğin sevişirken sana zevk veren şey penisin değil, beynin.. E o zaman hasta olan,yaşlanan,yorulan,kaşınan,uyuyan,sıçan,terleyen bedene ne gerek var? Aşklari,ihtiraslari,hırsları,ihanetleri,keşifleri,tecrubeleri büyük bir serverda dolaşan bilinçlerimiz sonsuz bir zamanda yaşasın?

instagram

herkonudafikrimvar
tamam direkt mesaj yöntemiyle 1-2 sevgili bulduk falan ama artık son geldiği noktada iq seviyesi çekilecek gibi değildi. saçma sapan hikayeler, sürekli mutlu olduğunu ispat etmeye çalışanlar, fakir olduğu halde gizli sponsoru sayesinde sürekli gece gündüz para yiyen kızlar. artık çıldırma noktasına geldim. iq'su belli bir seviyede olan insanların çekeceği dert değil. kapattım sonunda ve rahatladım. twitter bana yeter.

somali korsanları

herkonudafikrimvar
2017 yapımı film. öncelikle film değil. bir kültür belgeseli tadında. aksiyon yok, yöresel kültürlerin analizi yapılmış. kültürel belgesele ilgisi olan izlesin. korsanlar ile gemicilerin çatışması, kavga,gürültü bekleyenler kesinlikle izlemesin çünkü öyle bir şey yok

orospuyu kendine aşık ettiğini sanan erkek

herkonudafikrimvar
böyle tiplemeler uzağımda vardı da, en yakınlarımdan biri de bu sendroma kapılınca şok oldum diyebiliriz. adamın sevgiliye efor harcamaya vakti yok, 500 TL verip gecelik rus hizmeti alıyor. buraya kadar iyi kötü bilemem. ancak değinmek istediğim nokta şu, kadınla gündüzleri 3-5 defa whatsapp ile mesajlaşınca, bir de kadın gelirken 1 şişe votka hediye aldı diye onun kendisine aşık olduğunu düşünüp gururlanıyor. böylece ayda 2 olan ziyaret adedini 4'e çıkartarak kadına minimum 2000 TL kazandırıyor. yakında kadına hediyeler de almaya başlar.

emlakçı

herkonudafikrimvar
dünyanın en aşağılık işleri sıralamasında ilk 5'de olmalarının hakkını veriyorlar. yerleşime açılalı 3 yıl olmuş evi halen animasyon fotolar üzerinden kiralamak, ilanda aidatı belirtmemek, çoktan kiralanmış evin ilanını halen güncel tutmak gibi bin bir türlü yalanla kazandıkları parayla çocuklarına mama alıyorlar.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol