umbrella corps

Resident evil evreninde geçen online tabanlı tps aksiyon oyunu. Yanılmıyorsam 2016'da çıktı.

Necidir bu oyun peki ?

Şöyle ki, oyunda toplamda 2 adet oyun modu var. İlki sadece tek bir doğma hakkına sahip olduğunuz mod. Bir de klasik team deathmatch kafasında, en yüksek skora ulaşan takımın kazandığı mod bulunuyor. bir de bu modların ranked olanı var. Aynı harita aynı mod ama ranked için oynuyors... Yav kim ne yapsın senin boklu götlü ranked maçını, önce oyuna mod ekle!!! Allah belanızı versin, re evreninden çıkacak oyun bu muydu şerefsiz herifler. Ulan şunu zulayı yapan adamlara versek, yemin ediyorum daha iyisini yaparlardı.

Neyse çok bozmadan devam edebilirsem edeceğim, efendim oyunun adından, evreninden de anlaşılacağı üzere bu oyun modlarının içinde bir de zombiler bulunuyor. Bu zombiler tahmin edersiniz ki öldürdükçe takımınıza puan kazandıran, varlıkları ve yoklukları bir olan tamamen serinin adını kullanıp oyunda bulunan varlıklardır. Modellemeleri kötüdür, yavaş olmaları en azından evrene bir saygıdır ama oyunun zombilere yönelik hiç bir önemi yok.

Resmen oyunu tasarlayan sığır sürüsü demiş ki, yahu biz bu oyunu yaptık. Ama şu zombileri nereye soksak ? Ayrı modu yapsak ?? Bütçe artar. Biz en iyisi normal modların içine rastgele dağıtalım. En olmadı oyunculara bir selam verirler. Hem biz re evreninde geçiyoruz. Zombisiz olmaz, Zombiler önemli aga hehehehe

Böyle bir muhabbet geçmiş olabilir. Birilerinin çok sağlam taşak geçtiğinden eminim.

Zombiyi, oyun modunu geçtik. Geldik oynanış kısmına.

Ben tüm samimiyetimle söylüyorum. Bugün ps2'de veya arttıyorum ps1'de rastgele bir tane tps shooter oyunu alın. Yüzde yüz eminim bununkinden iyidir.

Yahu nasıl anlatsam, karakterinizin sabit durduğunu düşünün, siz ilerledikçe karakterinizin bir ivmeyle hareket ettiğini hissedersiniz/ görürsünüz değil mi ?

Ama bu oyunda karakteriniz ileri komutunda sanki sabit duruyor, yine sanki sabit durması gereken mekan hareket ediyor. Bu çok abuk sabuk bir iş. Anlatması bile çok zor.

Uzun lafın kısası, capcom'u zamanında batıracak kadar rezalet bir oyundur. Oyun hakkında bir kaç özellik daha yazacaktım ama gücüm kalmadı artık.

Sırf re evrenine hürmeten puanım 20/100
ben bu oyunu ön siparişle almıştım
bu başlıktaki tüm girileri gör