hepsiburada.com

0 /
Bilgi Sözlük Android Uygulamasını Buradan İndirebilirsiniz..


made in heaven
bazi urunleri piyasa fiyatinin altinda satin alabileceginiz bir alisveris sitesidir.ancak siparisleri kargoya vermek konusunda ciddi sorunlar yasadiklarina sik sik rastlamis olmam, alisveris konusunda daha seyrek tercih etmeme neden olmustur.bir hafta boyunca kargoya verilmeyen bir siparisimle ilgili attigim e-mailin ertesi gunu siparisimi kargoya vermeleri biraz durtuklemeyince isleri agirdan aldiklarini kesinlestiren bir kanit olmustur.
strahd
defalarca alışveriş yaptığım, nerdeyse her tutarda alışveriş yaptığım genelde sorun çıkarmayan ama sorun çıktığında bekletebilen firma. alışveriş yapmaya devam ediyorum, çok büyük bir problem olmadığı sürece de devam edicem. en son geçen ay yine iki kere alışveriş yaptım.
angelus
ana sayfalarında ilk olarak "cinsel istek arttırmaya yardımcı tablet" satmalarından mütevellit bulundukları pazarı çok şahane bir şekilde araştırdıklarını göstermiş olan oluşumdur.evet.
ludacris
siparisdeki hizlari cok iyidir. aldiginiz urun eger istanbul icindeyseniz 2 gun icersinde elinize ulasiyor. bazen utunler iyi kampanyalarla guzel indirimlere giriyor.
orion
geçen gün bir beşiktaş forması aldıgım alışveriş sitesi.yalnız sitenin tek eksigi benim sipariş ettigim ürün ile gelen ürün arasında hiçbir benzerlik bulunmamasıdır.zira nostalji forması sipariş etmeme ragmen bana gelen ürün beyaz formadır şu günlerde sitede nostalji forması da satılmamaktadır olmayan ürün gamı sonunda degişti.. gerçi alışveriş yapmadan önce arkadaşlarım uyarmışlardı, pek kaale almamıştım, yanılmışım.neyse ki ürünü geri iade kabul ettiler.ayrıca siteden kesinlikle saat almamalısınız zira boyut farkı göze çarpmakta
angelus
sabah sabah epilasyon ürünleri, saç düzleştirici zımbırtılar ile ilintili mail göndermiş olan sitedir. bi mesaj vermek istiyorlar ya anlamadım ben. anlamazdan geldim.
angelus
muhteviyatındaki ürünler ile ilgili yorum yapan müşterilerine bakılırsa herkesi süper bir şekilde mutlu eden, herkesin beklentilerine karşılık veren, hiç "öeah" şeklinde yorum yaptırmayan, çeşmelerinden nutella akan ütopik bir yerdir. bi kişi de memnuniyetsiz bi tavır sergilesin arkadaş, yok. android gibiler.
angelus
yıllardır bi’ ton sipariş verdim lakin ilk defa verdiğim bir siparişi aynı gün içerisinde tedarik edip kargoya verme sürecine girmişlerdir. sanırım kıyamet alametlerinden bir tanesi de bu olsa gerek.
epikuros
verdiğim forma siparişi sekiz gündür tedarik sürecinde beklediği halde kızamadığım, güvenimi evin altındaki marketten daha çok kazanmış site. hoş arayıp, mesaj atıp "ne lan bu kaç gündür tedarik süreci" desem bile, evrenin en mütevazı insanı modunda verecekleri cevapla vicdan azabı duymama neden olacaklar ya.. "tamam beyefendi ilgili departmana hemen talimat veriyorum", "bizzat ben kendim ilgilenecem", "gecikme bizleri de üzüyor" gibi samimi cevapları insanın bam teline dokunuyor. iyi özür dileyebilen müşteri temsilcileri var.
epikuros
ürün tedarik sürecinde siparişin hiç uğraşmaksızın anında iptal edilebildiğinden, uyanık site görevlilerinin, müşteri siparişi kolayca iptal edemesin diye ürün tedarik edilmemiş bile olsa, yalandan "ürünü tedarik ettik, şindi paketleyip kargoya veriyoruz, verdik bile" gibi mesajlar atabildiği sitedir. müşteri 3 gün sipariş paketleniyor diye oyalanır, bir hafta da kargoya verdik denir, bunun ardından utanmadan bir de cep telefonuna şöyle bir sms gönderirler "siparişiniz bugün x kargoya verilmiştir.". ulan bari profesyonel bir yalancı koyun operatöre de yalanınızın başı götü bir olsun!
tasarimharikasi
şimdi ben sevgilime "bıyığında ne kalmış hayatım?" diycem ve "hepsiburada" gelip çözüm bulcak buna? adamın götünden kan alırlar kamil kan!

velhasıl son reklamının içeriğiyle "deli misiniz siz?" dedirten sitedir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol