patso

ekmeğin içine neden patates koyup yemek isteyeceğimi anlayamadığım büfe yiyeceği. gerçekten yemekten çok kaçtım şu yemeği, bunu yiyeceğime boş ekmeği yerim içine ketçap sıkıp daha mantıklı geliyor.
seven de iyi seviyor bu şeyi. bir de bütçe dostu olsa gerek.

behzat ç.

Yeni sezonu o kadar güzel başladı ki ve fakat o kadar kısa ki bölümler, başka diziler kısa sürsün diye dua ederken bu dizinin kısa sürmesine lanet eder olduk. Daha uzun sürmeli, haftada yarım doz behzat ç. Yetmez biz müptezellere.

ben shapiro

Benjamin Aaron Shapiro, Amerikalı muhafazakar bir siyasi yorumcu, konuşmacı, yazar ve avukattır. (zikipedya'dan)Kendisi kontrollü muhalefet oluyor.. "Bize muhalefet edin canım biz size hiç konuşmayın demiyoz ki. Ben şapiro kadar konuşun ama , daha fazlasını değil." zihniyetinin parlatıp durduğu bir arkadaş.. bir başkası da jordan peterson..

Bu isimler karşınıza çıkabilir. Söylediklerinin tek bir virgülünü bile ciddiye alırsanız hata yaparsınız.

daha fazla yazmak isterdim ama vakit az.

benden uyarması.

jordan peterson

Jordan Bernt Peterson Kanadalı klinik psikolog ve Toronto Üniversitesi'nde psikoloji profesörüdür. (palavralar ansiklopedisi wikipedia'dan)kendisi kontrollü muhalefettir. uyumak isteyene güzel masallar anlatır..

ekürisi ben shapiro için
(bkz:#1158078)


psikolojik operasyon

dün el paso'da silahlı katliam olmuş... bugün de ohio'da silahlı katliam olmuş... muş muş muş

medyanın burnunuza dayadığı şeylere atlamadan önce el paso'daki adamın nasıl kikirdediğine bir bakın derim
https://153news.net/watch_video.php?v=A28S8UXUOD4W

bu son iki operasyon abd'deki bireysel silahlanmayı bitirmek için..

bireysel silahlanma candır. canınızın garantisidir.

silah satın almak yasaklandı diye mafya köpekleri, tecavüzcüler, soyguncular silahsız kalmaz.. onlar silah serbest olsa da yasak olsa da silah bulurlar. olan size olur. yasalar bir tek size işler bu dünyada..

the boys

temmuz ayında gösterime giren amazon dizisi.

ben bayıldım diziye. süper güçlü kahramanların aslinda ne kadar şerefsiz bireyler oldugunu gösteriyor. izlenmesini şiddetle tavsiye ederim. simdilik 8 bolum ama sonrasi insallah gelir.

psikolojik operasyon

bu kadar sulanan ağacın elbette meyvesi olacaktır

times meydanında motosiklet sesinden ürken insanlar kafası kesilmiş tavuklar gibi kaçışıyorhep aklınızda bulunsun, medya namlusu size dönmüş silahtır. tetiğini de sık sık çekerler.

medyada gördüklerinize inanmadan önce kırk kere düşünün, hatta bence kafadan reddedin. maksat pislik olsun. medya orospularının tırnak içinde "haberleri" vermesiyle yetinmeyin, uğraştırın biraz, verdikleri "haberin" doğru ve gerçek olduğunu da ispatlasınlar. yoksa? yoksa böyle amaçsızca koşarsınız.

8 ağustos 2019 denizli depremi

denizli'de saat 14:19 da 6 buyukluğunde bir deprem meydana geldi. deprem Aydın, Antalya, Muğla, Burdur, Uşak ve Isparta'da da hissedildi. depremde herhangi bir can kaybı haberi henuz verilmedi ancak binalarda hasarlar olustu. valilik ise bu gece ozellikle hasarli evlere girilmemesi konusunda vatandaslari uyardi. tüm gun artcı depremlerin olabilecegi soyleniyor.

tinder

Bu uygulamaya vajina yağsa, bana yine kamış düşer. 5 gün oldu, bir tane eşleşme aldım. Onda da iki kelime konuştuktan sonra kız sessizliğe gömüldü.

Tipsiz olduğunu gerçek hayatta kimse yüzüne söylemiyor ama bu uygulamada eşleşemeyince mesajı alıyorsun.